Zaoblený obdélník: Webová rozhledna

Asi nejreprezentativnější trampský internetový a pravidelně vycházející časopis. Několikrát týdně nové články a řada trampsky velmi zajímavých rubrik, včetně Písniček na víkend, Trampských teritorií, povídek, obchůdku a podobně. Hlavním motorem stránek je Tony Avalon, mám tu čet být členem redakce.

Soutěž literární soutěže Trapsavec, jejímž organizátorem momentálně jsem. Obsahují řadu rubrik a množství prací, které soutěží prošly. Najdete tu i Vokounovo trampské kalendárium, Knižní novinky a především informace o aktuálním dění kolem soutěže.

Stránky mé domovské T.O.Kopretina. Kdysi jsem je vedl, nyní jsou v péči dalších šerifů a jak jsem slyšel, právě probíhají práce na stránkách nových. Až budou, i tento odkaz bude změněn.

Stránky věnované folku, country a trampské muzice, ale i trapsavecké literatuře, kde jsou pravidelně uveřejňovány povídky, básně a profily trapsaveckých autorů.

Stránky soutěže vodáckých povídek Kenyho volej, kterou pořádá Pígo, psavec, vodák, fotograf a také trapsavec. Ze zaslaných příspěvků už vyšly dvě knihy.

Stránky trampa, spisovatele, překladatele, organizátora a hlavně mého kamaráda Mirka Valiny.

Stránky Zlaté Trapsavkyně Jaroslavy Šálkové - Kavčete a jejího autorského nakladatelství. Najdete zde jak historii Trapsavce, tak pravidelný Trapsavecký deníček, rady začínajícím i zkušeným psavcům, i Hruboskalské pěšinky.

Stránky západočeského literárního klubu a jeho pořadů, věnovaných mladým západočeským autorům.

Spisovatelské stránky Petra Doležala - Dollyka, zlatého trapsavce.

Vodácké stránky, obsahující jak obsáhlé informace o našich i cizích tocích, aktuální informace o splavnosti, tak i články vodáků o zkušenostech z vody.

Pokud sháníte dobrý trampský nůž, navíc ručně dělaný originál za dobrou cenu, Milan Mareček je umí. Jeden jsem kupoval pro syna  a byl jsem spokojen